Hradecká ODS má svého lídra do komunálních voleb

Občanští demokraté v Hradci Králové si na pondělním volebním sněmu zvolili ze svého středu lídra do podzimních komunálních voleb.

Lídrem občanských demokratů bude dosavadní ředitel městské policie Ing. Miroslav Hloušek. „Vážím si podpory členské základny a je to pro mne velký závazek. Přál bych si, aby na příštím volebním shromáždění byli zvoleni kandidáti, kteří budou reprezentovat ODS svojí prací a uvážlivými kroky pro město a jeho občany. Pevně věřím, že se nám podaří nabídnout kvalitní a zajímavé osobnosti,“ doplnil lídr kandidátky.

“Hradecká ODS měla na výběr, zda zvolí cestu kontinuity a vyšle do voleb své stávající reprezentanty, nebo se vydá na cestu změny a vsadí na zcela nová jména. Volbu Miroslava Hlouška lídrem kandidátky vnímám jako signál změny, který přichází zevnitř hradecké ODS. Věřím, že tato změna nemá být pouze změnou kosmetickou, ale ohlašuje zásadní změnu celé kandidátky, kterou voličům předložíme. Máme-li být uvěřitelní, srozumitelní a volitelní, musíme v tom případě nabídnout skutečně zcela nová jména,” komentuje předseda oblastní rady ODS Hradec Králové, poslanec Pavel Staněk.

zpět na hlavní stránku

Napište mi na pavel@aktivnipolitik.cz nebo na Facebook

© 2021 Pavel Staněk, všechna práva vyhrazena | zadavatel/zpracovatel: ODS | zásady ochrany osobních údajů a použití souborů cookies